Kodėl mes tai darome?

„Living Mind“ vienija bendraminčius, kurie siekia subalansuoto, sveiko ir efektyvaus gyvenimo. Kaip ir Jūs, kasdien susiduriame su gausybe iššūkių, įtemptų situacijų ir greitos reakcijos reikalaujančių problemų. Kad prisitaikytume prie greito gyvenimo ritmo, gerai jaustumėmės darbe ir galėtume ta energija dalintis su kitais, mes išbandome daugybę skirtingų praktikų, kurias sujungėme į vieną įrankių rinkinį. Įrankio kompleksiškumas kelia savitų iššūkių – skirtingos disciplinos, akademiniai tyrimai, organizacinis ir asmeninis kontekstai, vartojimo patogumas ir daugybė kitų niuansų. Tikime, kad kiekvienas bendruomenės narys prisideda prie to, ką vadiname bendra emocine atmosfera ir to, kokį produktą turėsime ilgainiui. Kiekviena išsakyta nuomonė, pasiūlymas ir atsiliepimas yra labai vertingi mūsų tobulėjimo procese.

Mūsų komandos tikslas – kurti įrankius, kurie padėtų kurti sąmoningesne, fiziškai ir emociškai sveikesnę visuomenę. Kviečiame Jus šio tikslo siekti kartu.

Prisijunkite – „Living Mind“ labai svarbus jūsų palaikymas!

 

Išbandykite pirmieji

Living Mind startuoja jau rudenį. Registruokitės nemokamam pristatymui.

  • Pasikalbėsime apie jūsų įmonės ar organizacijos poreikius
  • Pristatysime jums pagrindines funkcijas
  • Kartu pažiūrėsime kaip įrankis gali tarnauti jums
  • Pirmieji 30 klientų gaus išskirtinį pasiūlymą.  Neriboto galiojimo nuolaidas ir galimybę prisidėti prie „Living Mind“ įrankio formavimo.
Spec. pasiūlymai, naujienos, straipsniai